.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika krzys015

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Teoria nudna instruktorzy wporządku lecz za niską ceną kursu kryje się też brak jazd w porze nocnej , brak jazd po drodze ekspresowej , przerwy w trakcie jazd żeby samochód odpoczął i wiadomo nie palił , ukryte opłaty do ceny kursu należy doliczyć wiadomo lekarza ale PODRĘCZNIKI powinny być w cenie kursu a nie PŁATNE bo inaczej nie dostaniesz i nie będziesz miał się z czego uczyć oraz dodatkowa trudno zaliczyć egzamin wewnętrzny (robią wiele egzaminów aż nie zdasz) po to że kolejny egzamin nie wiadomo czemu jest płatny jak wiadomo żadnych kosztów za zrobienie krótkiego egzaminu na komputerze nie ponoszą a instruktorzy obcinają czas jak się tylko da przerwa w trakcie jazd , spóznienie się 10min jeżeli jako pierwszy w dzień zaczynasz , skończenie jazd 10min wcześniej jeżeli instruktor po tobie kończy prace , pogaduszki na placu manewrowym z innymi instruktorami a TY czekasz i czas leci oraz instruktorzy załatwiają w trakcie twoich godzin różne swoje sprawy np. ja raz czekałam 25min bo instruktor poszedł coś załatwić jak na 2godz jazdy które wtedy miałem to bardzo długo tak się mówi że tylko 10min , tylko 15min ale w sumie to jest dużo i instruktorzy jeżdżą 1,5h a wpisują 2h po to żeby brać pieniądze za 2h a jezdzić półtorej. Ogólnie jestem niezadowolony ponieważ za normalną cene kursu ośrodek stara się jak najwięcej zaoszczędzić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

I JAZDY NIE TYLKO NA TOYOTACH 6CIO BIEGOWYCH ALE I 5CIO BIEGOWYCH I NA FIACIE PUNTO