.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Krzysztof. B.

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Super firma. Naprawa przekładni w około 7 godzin. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Cena również. Miła obsługa i duży plus za przestrzeganie przepisów w zwiazku z pandemia. Będę korzystał z ich usług w przyszłości. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie