Profil użytkownika Krzysztof. B.
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat R-Service. Regeneracja wałów napędowych, przekładni kierowniczych, Bielsko-Biała
opublikowano ponad 5 lata temu
Super firma. Naprawa przekładni w około 7 godzin. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Cena również. Miła obsługa i duży plus za przestrzeganie przepisów w zwiazku z pandemia. Będę korzystał z ich usług w przyszłości. Polecam.
Krzysztof. B.