Profil użytkownika KupczakMaria
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź
opublikowano ponad 13 lata temu
Mnie Pani Mecenas reprezentowała przy uzyskaniu odszkodowania po wypadku. I zrobiła to świetnie, bo ubezpieczyciel nie był skory do wypłacenia. Na szczęście moja sprawa była w dobrych rękach. Pani C. jest naprawdę godna polecenia.