Profil użytkownika Lena Jaroworska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
24 lutego 2025
Wspaniałe miejsce, pomocni ludzie, zawsze chętni do pomocy nawet w trudnych kwestiach.
Polecam profesjonalne i uprzejme podejście, przy zachowaniu najwyższych standardów moralnych i profesjonalizmu.
Na pewno tu wrócę