.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Leszczynski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

Jestem bardzo rozczarowana zmiana smaku prince polo. Mieszkam w USA i zawsze bylo dla mnie ogromna radoscia, gdy moglam kupic i zjesc polskie slodycze. Niestety przez dodanie soli (komercyjny pomysl amerykanskich firm produkujacych czekoladowe lakocie, aby nie tracily swiezosci) prince polo stracil zdecydowanie na smaku - tego nie da sie zjesc, podobnie jak innych amerykanskich wyrobow czekoladowych. Szkoda! Polskie wyroby zaczynaja tracic to, co odroznialo ich od amerykanskich, wiec po co je kupowac? Pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wynajęliście firmę, która prowadzi waszą promocje(IQMarketing poland sp z o.o),która jest naciągaczem bo im nie wystarczy kod z wafelka by losować słuchawki tylko stosują takie utrudnienia bu nie wygrać

obecny skład Prince polo to czysta chemia smacznego dla producenta