.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Leszek Wilczyński

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Myjnia przy Mazowieckiej, Kołobrzeg

opublikowano ponad 5 lata temu

Obsługa miła auto ładnie umyte ale co do woskowania to ma dużo do życzenia człowiek który kładzie wosk musi się dużo nauczyć bo robi fuszerke byle jak a puzniej efekt jest paskudny
Zgłoś nadużycie