Profil użytkownika Leszek Wilczyński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Myjnia przy Mazowieckiej, Kołobrzeg
opublikowano ponad 5 lata temu
Obsługa miła auto ładnie umyte ale co do woskowania to ma dużo do życzenia człowiek który kładzie wosk musi się dużo nauczyć bo robi fuszerke byle jak a puzniej efekt jest paskudny
Leszek Wilczyński