.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Lidia

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Ostrzegam przed niszczeniem ubrań: odebrałam 2 nowe proste sukienki (gładkie w kroju, letnie, jak T-shirt) oddane do prostego skrócenia) z punktu ,,Poprawki krawieckie" przy ul. Malborskiej 3, Wwa - Targówek. SUKIENKI ZOSTAŁY KRZYWO SKRÓCONE I PODSZYTE TAK, JAKBY DZIECKO UCZYŁO SIĘ DOPIERO SZYĆ. TA PANI NAWET NIE MA POJĘCIA O NAPRĘŻENIU NITKI I ITP., o czym świadczy PĘTELKOWANIE NICI I RÓŻNE KRZYWE, NIERÓWNE ŚCIEGI (tu pani ta wzruszyła ramionami). Cena usługi = 60,- złotych. Sukienki są ZNISZCZONE, za co musiałam zapłacić, bo obok pani ,,krawcowej" siedział groźny pan i czekał, aż zapłacę. Teraz dopiero przeczytałam wiele ZŁYCH RECENZJI o krawcowej. TAKI PUNKT SERWISU POWINNO SIĘ ZAMKNĄĆ, A OSOBY UKARAĆ. Miałam trudności z zostawieniem recenzji na stronie tego serwisu: klienci piętnują, że TA PANI NIE UMIE SZYĆ (!), a kilka własnych ocen, typu, że to taka miła pani, nie odda nam zniszczonych bezpowrotnie ubrań. TO TRZEBA ZATRZYMAĆ ! Nasi, polscy czeladnicy zachwycają wysokim poziomem usług - lecz jest ich coraz mniej. ODRADZAM ZDECYDOWANIE KORZYSTANIE Z USŁUG PRZY UL, MALBORSKIEJ 3 na warszawskim Bródnie. Lidia M.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie