Profil użytkownika Lila
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Orient. Sultan Batyrkulov, Lek. Med. Akupunktura, Szczecin
opublikowano ponad 6 lata temu
Do doktora S. trafiłam z polecenia mojego brata, który w przeddzień operacji kręgosłupa "uciekł ze Szpitala" ponieważ znajoma poleciła jemu Doktora, brat bardzo cierpiał. Nie pamiętam ile wizyt miał wtedy (to był rok 1995), ale w końcu wyszedł od Doktora z uśmiechem na twarzy. Od tamtej pory jest stałym pacjentem Doktora. Kiedy w 2004 roku przeciążyłam sobie kręgosłup - okolice lędźwi - bez wahania udałam się do Sułtana To co najbardziej mnie zaskoczyło przy pierwszej wizycie - konsultacji Pan Doktor powiedział mi o wszystkich moich dolegliwościach jakie mnie w tamtym okresie trapiły. Przeszłam dość długą kurację, która zakończyła się sukcesem. Wracałam do Pana Doktora jeszcze dwukrotnie i za każdym razem bardzo mi pomógł. Kiedy w 2014 roku podobna dolegliwość dotknęła mojego męża nie wahaliśmy się ani chwili tylko szybko umówiliśmy wizytę u naszego kochanego S. W przypadku męża poza masażem, akupunkturą i akupresurą Pan Doktor zalecił pijawki, na efekty kuracji nie trzeba było długo czekać. Kuracja znowu zakończyła się sukcesem. W tym tygodniu dla odmiany zaczęły się problemy u mojego męża z kręgosłupem szyjnym, pomimo napiętego grafiku Pan Doktor przyjął go natychmiast (poświęcając swój czas na odpoczynek - po godzinach , ponieważ za dwa dni mąż wypływa i musi być w pełni sprawny. Bardzo dziękujemy za już, a na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług "SUŁTANA", którego z czystym sumieniem parokrotnie poleciliśmy naszym przyjaciołom i znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni z kompetencji "naszego Doktora. Jesteśmy pokoleniem 60+, dlatego Doktorze dbaj o siebie, bądź zdrowy i lecz nas jak najdłużej. Dziękujemy.