Profil użytkownika Lukasz Mark
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna. Agnieszka Mazur-Kułakowska, Maciej Kułakowski, Kraków
opublikowano ponad 7 lata temu
Stanowczo nie polecam. Akt notarialny poprawiany 4 razy.
Walewska 55
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 7 lata temu
Ewidentna ochrona praw kupujacych tzn tych ktorzy wybrali ta kancelarie. Lamanie wszelkich praw drugiej strony.