.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika M S

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Super zabawa! Byłem już 3 razy! Napewno jeszcze wrócę! Pan obsługujący salon - super (!!!), zawsze podejdzie, zapyta czy wszystko w porządku, czy wszystko działa! Doradza w jaką grę zagrać! Bardzo polecam! Tych, którzy odwiedzą salon we wtorki, środy, może czekać miła niespodzianka! :) No i zalecam rezerwować terminy, ponieważ godzinę przed otwarciem nagle wszystko może być zajęte!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie