Profil użytkownika M
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów S.c Iwona Ziętek, Piotr Grzycki, Sieraków
opublikowano ponad 7 lata temu
Nie polecam. Mimo usunięcia wszystkich usterek wykazanych na pierwszych przeglądzie stwierdzono że pojazd jest niesprawny i wynaleziono inne usterki. Mimo, że było poprzednio tak samo i nie wykazano tego jako usterki.
M