.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika M

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Nie polecam. Mimo usunięcia wszystkich usterek wykazanych na pierwszych przeglądzie stwierdzono że pojazd jest niesprawny i wynaleziono inne usterki. Mimo, że było poprzednio tak samo i nie wykazano tego jako usterki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie