Profil użytkownika Małgorzata Domańska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny Pchełka Monika Karczewska, Czernikowo
opublikowano ponad 3 lata temu
Wspaniały i profesjonalny zespół. Polecam. Dla nich najważniejsze jest dobro dla zwierzaka. Koszty leczenia są bardzo przyjazne na każdą kieszeń, a opieka weterynaryjna jest na najwyższym poziomie, profesjonalna i w przyjaznej atmosferze dla chorego zwierzaka