.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Małgorzata Dziwisz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

W październiku 2021 oddala auto skoda octavia do naprawy po wypadku, auto z pełnym bakiem i stalową oslona miski olejowej, auto było zdatne do jazdy. Okazało się, że autem tym jeżdżono ponad 14 dni, oddano z prawie pustym bakiem i bez osłony miski olejowej. Nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie