.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Małgorzata Gawlik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Dzień dobry, chce podziękować Panom, którzy pełnili dyżur pogotowia energetycznego na rejon Zelowa ( z PGE Belchatow-Rogowiec?) w dn. 07.04.2024 w godzinach nocnych. Panowie przybyli niezwłocznie, byli fachowo i uprzejmi, awaria usunięta..Również Pani z nr 991 okazała cierpliwość , wytłumaczyla co i jak..DZIĘKUJĘ M.G z Zelowa..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie