Profil użytkownika Maciej Kaczyński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Romar. Złomowanie pojazdów, wydawanie zaświadczeń, skup złomu, Czerniewice
opublikowano ponad 2 lata temu
dawno nie bylem w tej firmie ale z czystym sercem wszystkim polecam.wlasciciel to prawdziwy i uczciwy mechanik i kierowca zawodowy,oferuje uczciwe ceny.nie sprzedaje czesci co do ktorych ma watpliwosci ze moga byc wadliwe.znam wiele auto zlomow w naszym wojewodztwie i nie tylko.firme romar z czerniewic kolo wloclawka polecam.maciej kaczynski kierowca mechanik z wloclawka.