.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Maciej Kaczyński

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

dawno nie bylem w tej firmie ale z czystym sercem wszystkim polecam.wlasciciel to prawdziwy i uczciwy mechanik i kierowca zawodowy,oferuje uczciwe ceny.nie sprzedaje czesci co do ktorych ma watpliwosci ze moga byc wadliwe.znam wiele auto zlomow w naszym wojewodztwie i nie tylko.firme romar z czerniewic kolo wloclawka polecam.maciej kaczynski kierowca mechanik z wloclawka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie