Profil użytkownika Maciej Kwiatek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat The Best Wood meble na wymiar - usługi stolarskie, Klikawa
opublikowano ponad 2 lata temu
Bardzo nie polecam firmy best wood. Dalbym zero gwiazdek. Kuchnia na wymiar wykonana w czerwcu '23, do dziś nieusunięte usterki, ok. 10 wizyt związanych z naprawianiem ciągle pojawiających się problemów. Ostatnie 6 SMS bez odpowiedzi do dziś, żeby się dodzwonić do pana Sebastiana musiałem dzwonić z numeru córki albo mamy bo ode mnie czy żony nie odbiera. Po ostatnim spotkaniu ustaliliśmy że kuchenka będzie wreszcie na stałe zamontowana w zabudowie, ale niestety zero kontaktu.