.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Maciej Kwiatek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo nie polecam firmy best wood. Dalbym zero gwiazdek. Kuchnia na wymiar wykonana w czerwcu '23, do dziś nieusunięte usterki, ok. 10 wizyt związanych z naprawianiem ciągle pojawiających się problemów. Ostatnie 6 SMS bez odpowiedzi do dziś, żeby się dodzwonić do pana Sebastiana musiałem dzwonić z numeru córki albo mamy bo ode mnie czy żony nie odbiera. Po ostatnim spotkaniu ustaliliśmy że kuchenka będzie wreszcie na stałe zamontowana w zabudowie, ale niestety zero kontaktu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie