Profil użytkownika Maciej Woś
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pogotowie Kręgosłupowe - siedziba firmy, Częstochowa
opublikowano ponad 6 lata temu
Pan P. uratował mój kręgosłup, groziło mi kalectwo - miałem ogromną przepuklinę w odcinku lędźwiowym. Tylko dzięki jego profesjonalizmowi mogę znowu cieszyć się zdrowiem i zyciem. :) Polecam, natomiast konowałów z zawodzia omijać szeroki łukiem !!!!!
Maciej Woś