Profil użytkownika Maciek Szkucik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Edyta Ośrodek Szkolenia Kierowców Edyta Jurzak, Bielsko-Biała
opublikowano ponad 4 lata temu
Super szkoła, miła atmosfera, szybki kurs, za pomocą najlepszej instruktorki na świecie Pani Agaty zdane za pierwszym.
Bardzo Polecam Wszystkim!!!!!!!!!
Maciek Szkucik