.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Maciek Szkucik

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Edyta Ośrodek Szkolenia Kierowców Edyta Jurzak, Bielsko-Biała

opublikowano ponad 4 lata temu

Super szkoła, miła atmosfera, szybki kurs, za pomocą najlepszej instruktorki na świecie Pani Agaty zdane za pierwszym. Bardzo Polecam Wszystkim!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie