.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika maercin

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Auto Best. Autokomis. Nestorowicz m., Warszawa

opublikowano ponad 16 lata temu

Ludzie, omijajcie ten komis z daleka! Kupilem u niego samochod, mialem obiecane radio, po wplacie pieniedzy odebralem samochod, ale o radiu juz nikt nie slyszal. na nic zdalo sie upominanie. Moj znajomy kupil Golfa IV z 99r. nie dosc, ze zaplacil wiecej o ok. 4tys. zł niz mlodsze roczniki w lepszym stanie, to w ciagu pol roku zainwestowal w niego ponad 5000zł, a aktualnie stanelismy w trasie z alternatorem do wymiany! To oszusci, podklejali klientom uszczelki glowic silnika SILIKONEM, tylko po to, zeby samochodem dalo sie wyjechac z komisu! Nie dajcie sie oszukac, uczcie na bledach innych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

*Co za bzdury wypisujesz kolego.Takie wpisy powinny byc usuwane ,albo kierowane do sądu. internet to jeden wielki śmietnik ...!!!!