.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Magdalena Matusik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

BYŁAM W "TORTEXIE " Z POLECENIA PRZEZ ZNAJOMYCH BO BARDZO SOBIE CHWALILI TEN LOKAL I ICH PRODUKTY, OBSŁUGA BARDZO MIŁA I PROFESJONALNA, INF O CIASTACH I INNYCH DESERACH (NIE ZNAŁAM NAZW I SMAKÓW) POTRAFIŁY BARDZO DOBRZE DORADZIĆ I POLECIĆ ŻEBY NAPRAWDĘ WSZYSTKO BYŁO SUPERR WYSTRÓJ NO CÓŻ... CO KOMU SIĘ PODOBA, KAŻDY MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ LECZ W MOIM ZDANIEM JEST OK MAJĄ DUŻY PRZESTRZENNY PRZEPIĘKNY TARAS, KĄCIK DLA DZIECIACZKÓW ŻEBY MAMUSIA TEŻ MOGŁA W SPOKOJU ZJEŚĆ PYSZNE CIACHO I WYPIĆ CZARNĄ KAWUNIE WG NIEMA DO CZEGO MOŻNA BY BYŁO SIĘ PRZYCZEPIĆ, TYM BARDZIEJ WYRAZY SYMPATII BĘDĘ WASZĄ STAŁĄ KLIENTKĄ NIE MARTWCIE SIĘ !!!!! SĄ I TACY LUDZIE KTÓRYM SIĘ WSZYSTKO PODOBA POWODZENIA MAGDALENA
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie