Profil użytkownika Magdalena Matusik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Tortex. Spółdzielczy Zakład Gastronomiczno - Cukierniczy, Olsztyn
opublikowano ponad 12 lata temu
BYŁAM W "TORTEXIE " Z POLECENIA PRZEZ ZNAJOMYCH BO BARDZO SOBIE CHWALILI TEN LOKAL I ICH PRODUKTY, OBSŁUGA BARDZO MIŁA I PROFESJONALNA, INF O CIASTACH I INNYCH DESERACH (NIE ZNAŁAM NAZW I SMAKÓW) POTRAFIŁY BARDZO DOBRZE DORADZIĆ I POLECIĆ ŻEBY NAPRAWDĘ WSZYSTKO BYŁO SUPERR WYSTRÓJ NO CÓŻ... CO KOMU SIĘ PODOBA, KAŻDY MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ LECZ W MOIM ZDANIEM JEST OK MAJĄ DUŻY PRZESTRZENNY PRZEPIĘKNY TARAS, KĄCIK DLA DZIECIACZKÓW ŻEBY MAMUSIA TEŻ MOGŁA W SPOKOJU ZJEŚĆ PYSZNE CIACHO I WYPIĆ CZARNĄ KAWUNIE WG NIEMA DO CZEGO MOŻNA BY BYŁO SIĘ PRZYCZEPIĆ, TYM BARDZIEJ WYRAZY SYMPATII BĘDĘ WASZĄ STAŁĄ KLIENTKĄ NIE MARTWCIE SIĘ !!!!! SĄ I TACY LUDZIE KTÓRYM SIĘ WSZYSTKO PODOBA POWODZENIA MAGDALENA