.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Magdalena Nowacka

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Lecznica dla Zwierząt Sp. z o.o., Poznań

opublikowano ponad 7 lata temu

W czwartek rodzice pojechali do Pana doktora N. z naszym ukochanym pieskiem z raną pod pyszczkiem.. Pan doktor bez żadnych przyrządów tylko rękoma wyrwał psince "guzek". Po wszystkim podał dwa zastrzyki.. Dziś pieska z nami już nie ma :( Po 13 godzinach od wizyty w klinice piesek nas opuścił.. Co najważniejsze do czwartku nasza psinka malutka była w pełni aktywna i zdrowa tylko zauważyliśmy rankę pod pyszczkiem i była to wizyta w celu ustalenia co jest przyczyną powstania i wyleczenia. Wizyta kontrolna zaplanowana na wtorek.. niestety dzięki temu lekarzowi już nie mamy z kim iść na wizytę kontrolna.. Nie polecam !!!!!!!! Dodam że szczepionki zostały podane bez jakiegokolwiek badania. Niestety nam się nie udało uratować naszego pieska ale inni jeszcze mają szansę czytając opinie. NIE POLECAM !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie