.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Magdalena Stala

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Uwaga na Panią Jadwigę z salonu Selena z Legnicy. Ta Pani fryzjerka wzięła ode mnie kupę pieniędzy niszcząc moje włosy gdzie problem wypadających włosów mam przez tą nieudaną fryzjerkę do dziś. W dodatku tego jeszcze nie zrobiła zamierzonego efektu o który prosiłam. Przestrzegam wszystkich przed tym fryzjerem w Legnicy. Nie idźcie tam. To najgorszy salon jaki może być całym mieście. Byłam tam kilka razy. Ale moja noga już tam nigdy nie postanie. Przez tą Panią muszę robić włosy henna w domu bo mam aż tak zniszczone. Niech się cieszy pani Jadwiga że nie złożyłam reklamacji na pracę jaką ona wykonała moich włosach. Chociaż to i tak za mało. Bo to co zrobiła ta Pani na moich włosach nadaje się do zgłoszenia sprawy do sądu. Także wszystkich ostrzegam przed tym salonem fryzjerskim. Na pewno jest wiele fajnych i dobrych salonów fryzjerskich. Jeżeli nie chcecie płacić za niszczenie włosów które robią w tym salonie to radzę poszukać innych salonów fryzjerskich w Legnicy niż salon Selena.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie