Profil użytkownika Magdalena Szynal
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Yummy Place, Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Najgorszy kotlet schabowy jaki jadłam. Puree ziemniaczane też bez szału,buraczki świetne. Rosół z kołdunami też najgorszy,który jadłam. Na szczęście gofry smakowały dziecku,bo byłaby tragedia 😓
Magdalena Szynal