.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Magdalena Szynal

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Yummy Place, Wrocław

opublikowano ponad 5 lata temu

Najgorszy kotlet schabowy jaki jadłam. Puree ziemniaczane też bez szału,buraczki świetne. Rosół z kołdunami też najgorszy,który jadłam. Na szczęście gofry smakowały dziecku,bo byłaby tragedia 😓
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie