Profil użytkownika Magdalena Wojsicka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań
opublikowano ponad 2 lata temu
Wybrałam ten salon , bo przyjaciółka mi poleciła.
No i faktycznie.
Było warto.
Salon na poziomie, gdzie traktują klienta poważnie.
Zgłosiłam delikatny błąd - zostało to szybko naprawione.
Dziękuję.