.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Magdalena Wojsicka

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań

opublikowano ponad 2 lata temu

Wybrałam ten salon , bo przyjaciółka mi poleciła. No i faktycznie. Było warto. Salon na poziomie, gdzie traktują klienta poważnie. Zgłosiłam delikatny błąd - zostało to szybko naprawione. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie