.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Majka Skowron

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

Serwis może i w porządku ale obsługa salonu nieuprzejma, totalnie lekceważąca potencjalnego klienta którego traktuje się jako intruza który przerywa miłą pogawędkę z kolegą. Zero prezentacji samochodu i zero zachęty do jego kupna. A wygląd klienta nie zawsze świadczy o grubości jego portfela - można się bardzo pomylić. NIE POLECAM tego salonu!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie