Profil użytkownika mala
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Coala. S.j. Hurtownia Zabawek i Kwiatów Sztucznych, Ostrołęka
opublikowano ponad 16 lata temu
szkoda że nie można zamawiac towaru przez internet!;/
Opinia na temat Coala. S.j. Hurtownia Zabawek i Kwiatów Sztucznych, Ostrołęka
opublikowano ponad 16 lata temu
bardzo szeroki asortyment i bardzo miła obsługa!