Profil użytkownika malgorzata
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat KWIACIARNIA INSPIRACJA, Słupsk
opublikowano ponad 2 lata temu
Pierwszy moj Kontakt z kwiaciarnia ok 6 lat temu przez telefon zamowilam wieviel na pogrzeb mojej przyjaciolki w ksztalcie klucza wiolinowego, pani bardzo empatyczna i pomocna , od tej pory zawsze zamawiam kwiaty ( niestety przewaznie kompozycje pogrzebowe) w tej kwiaciarni . Poniewaz mieszkam 1000 km od slupska jest mi ciezko wszystko zalatwic osobiscie..... cala Procedere bezproblemowa , cudne wiazanki ..... ja dzwonie i place a pani zajmuje sie reszta. . Bardzo dziekuje, ze jestescie