Profil użytkownika Marceli Garon
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Mogę tylko w samych superlatywach ocenić kierowców oraz firmę. mili pomocni ludzie, wygodne busy w komfortowych warunkach podróż z Holandii do Polski. Trasa Rotterdam do Warszawy szybka i bezpieczna , oraz przede wszystkim tanio