.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Marcin Knopik

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Lecznica dla Zwierząt Sp. z o.o., Poznań

opublikowano ponad 7 lata temu

Odradzam tę klinikę jeśli chcecie aby Wasze zwierzęta były całe i zdrowe. Po 13 godzinach od wizyty u doktora N. która polegała na wyrwaniu zęba i oczyszczeniu rany rodzina mojej żony straciła pieska. NIE POLECAM!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie