Profil użytkownika Marcin Knopik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Lecznica dla Zwierząt Sp. z o.o., Poznań
opublikowano ponad 7 lata temu
Odradzam tę klinikę jeśli chcecie aby Wasze zwierzęta były całe i zdrowe. Po 13 godzinach od wizyty u doktora N. która polegała na wyrwaniu zęba i oczyszczeniu rany rodzina mojej żony straciła pieska. NIE POLECAM!!
Marcin Knopik