Profil użytkownika marczukowiec
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Restauracja Przycup W Dolinie - Restauracja - Organizacja Przyjęć Okolicznościowych, Janowice Wielkie
opublikowano ponad 14 lata temu
W lecie bylismy na weselu w przycupie mojej kuzynki z Jeleniej Góry. Oczywiście Młodej Parze wmawialiśmy, że było super, ale widziałam na twarzach młodych i rodziców, jak byli bardzi zawiedzeni tym weselem. Robi sie to raz w życiu, a ten lokal kompletnie nie ma w tym doświadczenia. Nie przyczepiajac sie juz do smaku potraw (a byl naprawde kiepski), to na samym poczatku przy obiedzie zabraklo kotletow dla wszystkich gosci! No na weselu cos takiego raczej nie moze sie zdarzyc! Do tego obsluga bardziej byla zainteresowana sobą, niż goścmi, takze po nowy talerz, czy cokolwiek czystego trzeba bylo osobiscie sie pofatygowac do kuchni. No i nie moge powiedziec, ze wyszlam glodna, ale faceci to juz co innego. Porcyjki bardzo skromniutkie... Jednak mogli zrobic to wesele gdzies indziej...