.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Marek Marek

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat U Klaczaka. Piekarnia, Nowy Sącz

opublikowano ponad 2 lata temu

Wypiekają bułeczki bezglutenowe bardzo dobre Polecam nie jadłem lepszych a jestem na diecie 10 lat Super produkt !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie