Profil użytkownika Marek Wasilewski
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Serdecznie polecam tego notariusza. pan Dominik bardzo mi pomógł w sprawie spadkowej za co jestem bardzo zobowiązany i z całą pewnością będę polecał tą kancelarię.
Marek Wasilewski