.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Marek Wasilewski

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Serdecznie polecam tego notariusza. pan Dominik bardzo mi pomógł w sprawie spadkowej za co jestem bardzo zobowiązany i z całą pewnością będę polecał tą kancelarię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Więcej opinii