Profil użytkownika Marek Zieliński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Polecam Magnat, Iniekcja ciśnieniowa wykonana bez zarzutu. Firma naprawdę zna się na rzeczy:)
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam ta kancelarię. Korzysta z ich usług cała moja rodzina i zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Warto im zaufać i powierzyć swoje sprawy.