.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Marek Zieliński

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław

opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam Magnat, Iniekcja ciśnieniowa wykonana bez zarzutu. Firma naprawdę zna się na rzeczy:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 2 lata temu

Z pełną odpowiedzialnością polecam ta kancelarię. Korzysta z ich usług cała moja rodzina i zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Warto im zaufać i powierzyć swoje sprawy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie