Profil użytkownika Maria Purtak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat SECURA - Zabezpieczenia przeciwpożarowe Sp. z o.o. Sp. k., Kobylnica
opublikowano ponad 3 lata temu
Firma Secura uchyla się już 30 dni od zapłaty za rachunki za noclegi swoich pracowników. Brak kontaktu, nie odbiera telefonów. Zero profesjonalizmu
i współpracy. Muszę skierować sprawę do Sądu. Nie polecam współpracy z tą firmą. Niepoważne zarządzanie firmą.
Arabella Milanówek