Profil użytkownika Maria
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Estetica. Salon fryzjersko - kosmetyczny. Cieślak B., Czok D., Czarnowąsy
opublikowano ponad 2 lata temu
Polecam ten salon- kompetentna i fachowa obsługa.Profesjonalne doradztwo, co przy moich rzadkich I łamliwych od rozjaśniania włosach jest bardzo ważne.