Profil użytkownika maria
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Prywatne Gabinety Ortopedyczno Rehabilitacyjne Grażyna i Rafał Więcek, Kraków
opublikowano ponad 9 lata temu
Byłam na kilku wizytach w tym gabinecie i po rehabilitacji mogę normalnie chodzić, nic mnie nie boli. Ci lekarze bardzo mi pomogli odzyskać zdrowie. Bardzo polecam ten gabinet. Mają nowoczesny sprzęt, co przyśpiesza efekty rehabilitacji.
Opinia na temat Optical Christex. Salony optyczne Gdynia. Optometrysta Gdynia., Gdynia
opublikowano ponad 9 lata temu
Trzeba przyznać, że salon jest świetnie wyposażony, nie miałam problemu z wyborem oprawek. Mają także fajny wybór okularów przeciwsłonecznych. Super optyk! Obsługa interesuje się klientami i służy pomocą. Jestem bardzo zadowolona.