.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika maria

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Byłam na kilku wizytach w tym gabinecie i po rehabilitacji mogę normalnie chodzić, nic mnie nie boli. Ci lekarze bardzo mi pomogli odzyskać zdrowie. Bardzo polecam ten gabinet. Mają nowoczesny sprzęt, co przyśpiesza efekty rehabilitacji.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 9 lata temu

Trzeba przyznać, że salon jest świetnie wyposażony, nie miałam problemu z wyborem oprawek. Mają także fajny wybór okularów przeciwsłonecznych. Super optyk! Obsługa interesuje się klientami i służy pomocą. Jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie