.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Marian

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni przebiegła bez żadnych problemów. Sprawnie i szybko. Minął już miesiąc, żadnych zastrzeżeń do pracy skrzyni. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie