.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Marika Rzepnicka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam. Traedia. Kadra w sklepie nie ma pojecia o sprzedawanych produktach. Z kazdym jednym zakupem mialam problem,Jak cos sie nie pobilo to kierowca sie pomylil. Mozna raz ale nie Co zakupy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie