Profil użytkownika Mariusz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Autotest Polska Sp. Z O.o. Stacja Kontroli Pojazdów, Gdańsk
opublikowano ponad 16 lata temu
Niestety nie polecam tej stacji, a wszystkim znajomym radzę by omijali ją szerokim łukiem. Wszystko za sprawą wszechwiedzącego naburmuszonego pana diagnosty który wprowadza ludzi w błąd swą niefachowością i aroganckim podejściem do klienta. Byłem u nich dwa razy, raz na badaniu silnika, amortyzatorów i układu hamulcowego gdyż nosiłem się z zamiarem sprzedaży auta i nie chciałem żadnych niespodzianek przy potencjalnym nabywcy. Na pytanie czy mógłbym sprawdzić silnik, hamulce i amorki dostałem wykład o tym że tu się nie toleruje pseudo-motoryzacyjnego żargonu i jeszcze coś pod nosem czego nie zrozumiałem. Myślałem że pan diagnosta ma po prostu zły dzień, cóż zdarza się każdemu. Niestety przy następnej wizycie (sprzedawałem samochód i zaproponowałem nabywcy by podjechać właśnie do "Autotestu" na badanie przedsprzedażne) To był wielki błąd gdyż ten sam pan diagnosta stwierdził że silnik jest do remontu a auto to złom, gdzie tydzień wcześniej na tej samej stacji stwierdzono że wszystko ok, a tak w ogóle to ja jestem chyba handlarzem bo mnie tu ciągle widuje. Nie jestem handlarzem, sprzedaje jedno jedyne auto, a przez animozje pana diagnosty nawet tego nie sprzedałem bo nabywca uciekł przerażony usłyszawszy że moje auto to złom a ja jestem handlarzem. Tak więc NIE POLECAM. Pozdrowienia dla pana diagnosty.