Profil użytkownika Marta Dzierżewska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k., Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Najlepsza kancelaria adwokacka z jaką miałam możliwość współpracować! Nasza sprawa byłą trudna, ale mimo to Lexbridge się jej podjęło. Po długiej walce o odszkodowanie w sądzie udało nam się odzyskać pieniądze. Polecam!
Marta Dzierżewska