Profil użytkownika Marta Franiuk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Lokator Agencja Nieruchomości Anna Bujoczek, Ruda Śląska
opublikowano ponad 10 lata temu
Polecam biuro nieruchomości lokator. Wszystko przeprowadzone profesjonalnie. Pani Ania bardzo szybko sprzedała nasze mieszkanie. Pomogła nam również w w znalezieniu i kupnie nowego mieszkania i wtedy nalicza bardzo korzystną prowizję. O nic nie musiałam sie martwić ponieważ Pani Ania załatwia wszystko od poczatku do końca. Była z nami u notariusza. Bardzo miła i ciepła osoba która nawet na oczywiste i głupie pytania odpowiada ze spokojem ?? w potrzebie na pewno skorzystamy znów z jej usług.
Marta Franiuk