.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Marta Franiuk

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Lokator Agencja Nieruchomości Anna Bujoczek, Ruda Śląska

opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam biuro nieruchomości lokator. Wszystko przeprowadzone profesjonalnie. Pani Ania bardzo szybko sprzedała nasze mieszkanie. Pomogła nam również w w znalezieniu i kupnie nowego mieszkania i wtedy nalicza bardzo korzystną prowizję. O nic nie musiałam sie martwić ponieważ Pani Ania załatwia wszystko od poczatku do końca. Była z nami u notariusza. Bardzo miła i ciepła osoba która nawet na oczywiste i głupie pytania odpowiada ze spokojem ?? w potrzebie na pewno skorzystamy znów z jej usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie