Profil użytkownika Marta Magdalena Krzywicka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pastuch Zdzisław. Przewozy krajowe i zagraniczne, Gryfów Śląski
opublikowano ponad 13 lata temu
Firma zdaje się mieć za dużo pieniędzy skoro wybrzydza w klientach!!!
Obsługa w biurze straszna Panie są nie uprzejme.
Mimo, że jest się stałym ich klientem to jesli nie jezdzi się przez jakis czas to o wysłaniu paczki do PL można zapomnieć!!!
Ale czytając opinie i opowieści innych ciesze się , że nie podałm paczki bo nie wiadomo gdzie i kiedy by dotarła!
NIE POLECAM!!!!
Marta Magdalena Krzywicka