.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Martyna Kauczka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Nie polecam, po nieudolnych próbach leczenia uszu kota mojej mamy kropelkami na pchły! (Kot nie ma i nigdy pcheł nie miał) stan zdrowia kota bardzo się pogorszył. Po telefonie do lecznicy czy Pani doktor może nas przyjąć bo z kotem nagle zrobiło się bardzo źle moja mama została wyśmiana,że zadzwoniła dopiero jak kot się rozchorował! Pani bardzo arogancka! Pojechałam z kotem do innego weterynarza a ten od razu stwierdził że kot ma POTĘŻNE zapalenie uszu co powinno być zauważone przez panią “doktor” już na pierwszej wizycie! Pani chyba powinna wrócić na studia i się douczyć z podstaw!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie