Profil użytkownika Martyna Kot
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ecks Europejskie Centruk Kształcenia Stylistów, Wrocław
opublikowano ponad 11 lata temu
Byłam na kursie fryzjer męski i jestem bardzo zadowolona, instruktorzy dają trochę wycisk ale to wszystko po to by by nauczyć się zawodu. Dodatkowym plusem było to że uczylam się na modelach a nie na główkach treningowych bo dzięki temu nauczyłam się jak obsłużyć klientów, jak z nimi rozmawiać.
Martyna Kot