.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Martyna Kot

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Byłam na kursie fryzjer męski i jestem bardzo zadowolona, instruktorzy dają trochę wycisk ale to wszystko po to by by nauczyć się zawodu. Dodatkowym plusem było to że uczylam się na modelach a nie na główkach treningowych bo dzięki temu nauczyłam się jak obsłużyć klientów, jak z nimi rozmawiać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie