.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Martyna Piątkowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Hotel dla zwierząt. Nie polecam. Oddaliśmy swojego 2 letniego psa na 5 dniowy pobyt. 4 doby otrzymałem telefon (ponad 2 tys. km od domu), że pies uciekł. Pani weterynarz w moim odczuciu nie dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać tę sytuację. Po 2 i pół dnia poszukiwań dzięki pomocy okolicznych mieszkańców udało nam się odnaleźć psa. Po całej sytuacji, która kosztowała moją rodzinę dużo stresu, wystosowaliśmy oficjalne pismo dotyczące zadośćuczynienia w formie zwrotu kosztów weterynaryjnej wizyty kontrolnej po odnalezieniu psa.(100zl.) oraz zakup niezbędnych produktów na rzecz fundacji zajmującej się bezdomnymi zwierzętami.(1500zl.) Właścicielka hotelu nie odniosła się w żaden sposób w tej sprawie więc finał niestety skończy się w sądzie, pomimo chęci ugody z naszej strony. Podsumowując to był nasz pierwszy kontakt z takim miejscem, wydawałoby się , że nasz piesek jest w dobrych rękach a tu taka sytuacja. Radzę wszystkim zastanowić się dwa razy przed podjęciem decyzji pozostawienia swojego pupila w tym miejscu. A wystarczyłoby zwykle przepraszam i trochę empatii. Pani nas zablokowała, jeśli chodzi o dodawanie negatywnych opinii na Google, tym samym przyznaje się do winy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie