Profil użytkownika Martyna
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat AUTO SERWIS regeneracja głowic, naprawa turbin, obróbka ze skrawaniem, Dąbrowa Górnicza
opublikowano ponad 4 lata temu
Uwaga OSZUST!
Samochód oddany na remont silnika. (Góra i dół)
Przyczyną uszczelka pod głowicą. Koszt 4.5k złotych.
Po 30k znowu padła uszczelka.
Rozmowa i oczywiście wykręcanie się od odpowiedzialności.
Samochód trafił do innej firmy do naprawy i co się okazało głowica nie była splanowana.
Ten mechanik ja tylko zdjął i założył nową uszczelkę, to wszystko co zrobił przy tym silniku.
W dodatku panewki orginalne od nowości (miska olejowa nigdy nie ściągana).
Tak wyglądała remont za 4.5tys u tego mechanika.
Odradzam tego oszusta.