.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Martyna

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Uwaga OSZUST! Samochód oddany na remont silnika. (Góra i dół) Przyczyną uszczelka pod głowicą. Koszt 4.5k złotych. Po 30k znowu padła uszczelka. Rozmowa i oczywiście wykręcanie się od odpowiedzialności. Samochód trafił do innej firmy do naprawy i co się okazało głowica nie była splanowana. Ten mechanik ja tylko zdjął i założył nową uszczelkę, to wszystko co zrobił przy tym silniku. W dodatku panewki orginalne od nowości (miska olejowa nigdy nie ściągana). Tak wyglądała remont za 4.5tys u tego mechanika. Odradzam tego oszusta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie