Profil użytkownika Mary Perekhod
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Oritex Sc. Producent Bielizny Pościelowej i Ręczników, Radomsko
opublikowano ponad 7 lata temu
Nie polecam ten sklep, ponieważ obsługa nie jest przyjazna do klienta, zatrzymała się gdzieś w PRLu.
Mary Perekhod