Profil użytkownika Marzena Col
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Studio Figura Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
opublikowano ponad 2 lata temu
Wspaniałe studio,znakomita atmosfera,miłe panie.Potrafią profesjonalnie dobrać zabiegi,które wykonują z zaangażowaniem i zainteresowaniem klientką.Mobilizują do działania,zawsze służą pomocą.Polecam w 100% studio i personel.❤️