Profil użytkownika Mateusz Es
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo. Andrzej Kurek, Katowice
opublikowano ponad 7 lata temu
Powiem tak, uratował mi życie ten zakład, bardzo dobrze robota wykonana jak na kilka godzinek, też nie wygórowana cena, bo mogło być znacznie gorzej, potrzebowalem naprawić blacharsko po lekkiej kolizji na zaraz aby wrócić do domu kilkaset kilometrów, i dostałem pomoc na telefon i to w czasie przed świątecznym, gdzie każdy się wykrecal i mówił że po świętach, że nie pomoże nie ma szans itd, a tutaj Pan podjął się od ręki, uratował mi nadzieję i możliwość że wrócę w ten dzień w który chciałem, gorąco polecam każdemu!!
Mateusz Es