.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika mathiz20

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Odradzam!! małe pokoiki! sala do SI tez nie zbyt duza bardzo słabo wyposazona! w srodku zimno ciemno i smierdzi! takie miejsce powinno zostac zamknięte! PORAZKA !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie